Pripojte sa k revolúcii v automatizácii a robotike

okt 3, 2019 | | Sticky post

Takáto je skutočnosť. Naprieč Európou, mnoho veľkých výrobcov vyvinulo vlastné technológie na optimalizáciu svojej výroby. Výrobné malé a stredné podniky však stále čelia významným výzvam v automatizácii svojich procesov. Potrebujú znalosti, potrebujú financie.

Z tohto dôvodu sa Národné centrum robotiky pripojilo k spusteniu DIH² 1. júla 2019. DIH² je program financovaný Európskou úniou, ktorého cieľom je odstrániť vedomostné a finančné prekážky pre výrobné MSP a podporiť ich tak, aby našli perfektnú zhodu s poskytovateľmi robotických technológií.

Prostredníctvom dvoch otvorených výziev vyberieme najsľubnejšie subjekty – MSP, začínajúce podniky, výskumné centrá a ďalšie – a pomôžeme im vytvoriť konzorciá s 2 až 3 členmi. Konzorciá, ktoré postúpia až na koniec tohto procesu, dostanú až 248 000 EUR a budú využívať služby prémiových technológií.

Viac detailov môžete nájsť na: https://dih-squared.fundingbox.com/

V mene iniciatívy DIH² by sme Vás chceli pozvať, aby ste sa k nám pripojili ako podporný partner DIH². Čo je podporný partner? Úlohou je šíriť slovo o tejto fantastickej príležitosti pre európsky výrobný ekosystém. DIH² poskytne informácie o otvorenej výzve a chceli by sme Vás poprosiť, aby ste ich zdieľali vo svojej sieti.

Výhody:

  • Zviditeľnite sa v rámci celoeurópskej robotickej a výrobnej siete.
  • Zúčastnite sa exkluzívnych spoločenských podujatí DIH².

Pripojte sa k DIH² komunite a staňte sa súčasťou budúcnosti výroby.

DIH_Roll Up

DIH_Roll Up

Posted in: Aktuality